Body: 

DIGI650DATONA má pro Vás připraveno řešení pro prodejny a obchodní sítě s lahůdkami a váženým zbožím. Váha v lahůdkách může být k pokladně připojena pomocí RS232 nebo USB. Obsluha pokladního systému DATONA s připojenou obchodní váhou je jednoduchá. Jak váha tak pokladna jsou zálohovány pomocí UPS. K pokladně je možné připojit ještě bezdotykový platební terminál pro rychlejší odbavování zákazníků.

Na obrázku je DIGI 650 E s rozsahem 15 kg a přesností 5g připojená pomocí RS232. Pro připojení váh doporučujeme váhy firem DIGI, CAS, KS1 u kterých můžeme potvrdit vlastní dobrou zkušenost s funkční technickou podporou. lahudky

Poptávka: Potředujete pokladnu a systém do lahůdek? Stačí se nám zmínit:-) 

Tel. 602 200 655

DATONA PICCOLO verze 2019 je připravena ke stažení. 

Kromě aktualizací číselných řad pro rok 2019, možnosti zobrazit několik časových období a systémové podpory mnoha pokladních periferií poskytuje DATONA PICCOLO ve verzi 2019 ještě rychlejší odezvy než poskytovaly předchozí verze. 

Ústavní soud zrušil náběh 3. a 4. vlny EET. V EET nemusí být platby kartou a z účtenek zmizí DIČ. Ubytování, stravování a pohostinství se EET týká od 1.12.2016. Od 1.3.2017 se EET týká i obchodů.

DIGI650DATONA má pro Vás připraveno řešení pro prodejny a obchodní sítě s lahůdkami a váženým zbožím.

Nová verze pokladního systému umožňuje snadné ruční vyhledávání zboží i v případě, že k pokladně je připojen scanner čárových kódů a pokladna využívá výběrová menu. POKLADNÍ SYSTÉM - KLÁVESNIČKA

Pokladní systémy DATONA podporují váhoscanner Stratos. Váhoscanner stratos je vybaven špičkovým scannerem firmy Honeywell a váhou DIDI 866.