Body: 

Pokladní systém DATONA SBS LITE je cenově optimalizovaná verze pokladního systému DATONA SBS za 30 tisíc Kč včetně dotykové obrazovky, termální tiskárny a skladového systému v Cloudu.

Cena je konečná, za tuto cenu si pokladnu můžete ihned odvézt.

DATONA SBS LITE je náš nejvýhodnější produkt pro zákazníky jednou pokladnou a jedním počítačem umístěným kdekoli na internetu.

Produkt je určen pro všechny provozovatele obchodů a restaurací, kteří preferují skvělou cenu, jednoduchou konfiguraci, jednoduché nastavení systému a kteří chtějí používat jednoduché obchodní postupy.
Produkt si můžete koupit k uživání na neomezeně dlouhou dobu a nebo se můžete rozhodnout pro pronájem. V případě pronájmu na počátku zaplatíte jenom instalaci. V ceně je implementace a nastavení účtenek, jednorázové počáteční načtení zboží do katalogu a nastavení počátečních skladových zásob.

Nabídka DATONA SBS Lite obsahuje výhodnou nabídku Cloud hostingu, který se vám jednostranně zavážeme poskytovat nejméně pět let.

Tel. 602 200 655

Vláda schválila návrh zákona o elektronické evidenci tržeb. Ubytování, stravování a pohostinství se EET týká od 1.12.2016. Od 1.3.2017 se EET týká i obchodů.

DIGI650DATONA má pro Vás připraveno řešení pro prodejny a obchodní sítě s lahůdkami a váženým zbožím.

Nová verze pokladního systému umožňuje snadné ruční vyhledávání zboží i v případě, že k pokladně je připojen scanner čárových kódů a pokladna využívá výběrová menu. POKLADNÍ SYSTÉM - KLÁVESNIČKA

Pokladní systémy DATONA podporují váhoscanner Stratos. Váhoscanner stratos je vybaven špičkovým scannerem firmy Honeywell a váhou DIDI 866.

Dovolujeme si Vás pozvat na školení produktů DATONA, které se bude konat v Praze ve Strašnících dne 11.6.2014. Účast je pro uživatele systémů DATONA zdarma. Jste srdečně zváni Josef Čapek