Využití platebních karet zvyšuje tržby.

Nabízíme krátkodobý pronájem platebních terminálů k pokladním systémům DATONA pro akce typu festivaly, kongresy, sportovní akce, vánoční nebo velikonoční trhy a další.

Vyšší rychlost obsluhy
Využití platebních karet je stále jednodušší a bezpečnější. Platební terminály a bezkontaktní platby se v poslední době stávají standardem. Zákazníci u sebe nenosí dostatek hotovosti. Nabídka možnosti platební kartou se tak stává způsobem jak zvýšit tržby. Navíc u zákazníků roste pocit bezpečí a Vám se zmenšuje nutnost manipulace s hotovostí. Obsluha na pokladně bude rychlejší a s menším rizikem chyb. 

Terminál je plně integrovaný s pokladnou
Nemáte vlastní platební terminál? Nevadí. My Vám ho za standardních podmínek zapůjčíme. Budete tak mít možnost si ověřit, že kouzlo platby kartou platí i u Vás a nebudete muset kvůli tomu ani do banky. Námi dodávané platební terminály jsou plně integrované s pokladnami DATONA. Odpadá tak nutnost ručního zadávání účtované částky. Transakce je tak rychlejší a bezpečnější. U bezkontaktních plateb do 500,- Kč nemusí zákazník zadávat ani PIN

Nezáleží na tom, kterou banku používáte. Umíme se spojit se všemi. Vše zařídíme za Vás.

Poptávka: Potředujete půjčit terminál? Napište nám poptávku:-)