Nastavení čárových kódů pro pokladní a skladové systémy DATONA

Čtečky čárových kódů doporučujeme pro pokladní a skladové systémy DATONA nastavit tak, aby čtečka vracela před každým kódem znak "=" a na konci znak CR. V závislosti na tom, jestli je zapnuta česká nebo anglická klávesnice můžete nastavit KEYBOARD COUNTRY = FRANCE pro českou klávesnici a KEYBOARD COUNTRY = USA pro klávesnici anglickou.

Čtečky Honeywell 

Nastavení čtečky Honeywell Voyger 1250G pro pokladní systémy DATONA; 
prefix: "=", suffix: CR (0x0D).

Kompletní manuál k Honeywell Voyger: Honeywell Voyger 1250G

 

Čtečky Motorola 

Nastavení pro pokladní systémy DATONA; 
prefix: "=", suffix: CR (0x0D).

Kompletní manuál k Motorola : Motorola li2208

 

Čtečky NT-2012

Manual ke ctecce NT-2012 (oskenovat prvni znak a pak znak =)

Přepínání CZ (francie) a EN u NT-2012 (Vytisknout a skenovat z větší vzdálenosti)

 

Fonty pro tisk EAN13

Pokud potřebujete ze systémů DATONA tisknout čárové kódy EAN13 na laserové tiskárně, doporučujeme nainstalovat font ean13.ttf.

 

Tel. 602 200 655

Vláda schválila návrh zákona o elektronické evidenci tržeb. Ubytování, stravování a pohostinství se EET týká od 1.12.2016. Od 1.3.2017 se EET týká i obchodů.

DIGI650DATONA má pro Vás připraveno řešení pro prodejny a obchodní sítě s lahůdkami a váženým zbožím.

Nová verze pokladního systému umožňuje snadné ruční vyhledávání zboží i v případě, že k pokladně je připojen scanner čárových kódů a pokladna využívá výběrová menu. POKLADNÍ SYSTÉM - KLÁVESNIČKA

Pokladní systémy DATONA podporují váhoscanner Stratos. Váhoscanner stratos je vybaven špičkovým scannerem firmy Honeywell a váhou DIDI 866.

Dovolujeme si Vás pozvat na školení produktů DATONA, které se bude konat v Praze ve Strašnících dne 11.6.2014. Účast je pro uživatele systémů DATONA zdarma. Jste srdečně zváni Josef Čapek