ELO_15E2-500-1.jpg
ELO_15E2-500-2.jpg
ELO_15E2-500-3.jpg
TSP_143.jpg
TSP_143.jpg
BAR
OSVĚDČENÝ SPOLEHLIVÝ POKLADNÍ SYSTÉM PRO RESTAURACE
Kuchyně

Pokladní systém pro bary, restaurace a rychlá občerstvení umožňuje rychlou a snadnou obsluhu pomocí dotykové obrazovky. Pokladní systémy DATONA vám umožňují snadno vytvořit snadnou a přehlednou strukturu výběrových menu a konfigurovatelné struktury výběrových menu. U výběrových menu si můžete nastavit téměř všechno: rozměry tlačítek, jejich barvu, umístění, barevné pozadí pro skupiny zboží, podskupiny zboží nebo varianty, slevy, cenové hladiny, obrázek a mnoho dalších parametrů.
 

Pokladna umožňuje konfiguraci oprávnění pro operace např. storno řádku nebo storno účtenky. Prodej přes ulici umíme odlišit od prodeje v provozovně.

Mapa stolů pro restaurace může obsahovat přehledný nákres stolů a případně židlí nebo je možné doplnit pozatí o "klikací" fotografii. Mapa múže obsahovat sekce/střediska. Můžete například přepínat mezi sálem a zahrádkou. 

Pokladní systémy DATONA podporují provozní oddělení, která usnadňují chod zavedených restaurací. Např. teplá jídla se vám budou odepisovat z kuchyně, která může být z provozního a skladového hlediska jinak nastavena než restaurace.  

Potředujete pokladnu pro gastronomii? Nezávazná poptávka 


Srovnání vlastnotí pokladních systémů DATONA pro gastronomii