Podívejte se na varianty pokladních systémů pro prodejny

Potředujete pokladnu? Nezávazná poptávka 

 

Poradíme Vám

Máme 10 let praxe, 10 let zkušeností s vývojem a provozem pokladního a skladového systému DATONA. Tyto zkušenosti a náš propracovaný systém jsou Vám nyní k dispozici. Využijte naše poradenství. Zavoláme Vám a vše spolu probereme. Najdeme spolu takové řešení, které bude odpovídat potřebám Vaší společnosti. Dostanete optimální řešení za rozumnou cenu.

Obchůdky

Splnili jste si svůj sen o nezávislosti. Máte malý obchůdek, ve kterém prodáváte krásné a užitečné věci. Pokladnu byste téměř nepotřebovali, ale… Je potřeba splnit požadavky finančního úřadu, občas trochu zkontrolovat zaměstnance, mít přehled o skladu. To vše zvládne jedna pokladna DATONA Starter nebo Lite.

Obchody

Váš obchod vyrostl nebo máte rovnou dva, tři? Elektronická evidence tržeb (EET) Vás nemine. Více zaměstnanců, více starostí. A k tomu konkurence. Potřebujete optimalizovat zásoby, aby Vám zbyly peníze na další rozvoj. A taky by to chtělo nějaký nápad, jak přitáhnou zákazníky! Pokladní a skladový systém DATONA ve verzích Lite nebo SBS Vám splní Vaše přání. Sklady uvidíte odkudkoliv, kde je internet. Podrobný záznam operací na pokladně můžete zkontrolovat kdykoliv budete potřebovat. Pokud máte více obchodů, propojíme je. Stejně tak i sklady. A zákazníkům dáme dárkové poukázky, věrnostní karty, vouchery.

Samoobsluhy

Jsou specifickým druhem obchodů. Mají jiné požadavky na provoz. Tisíce položek na regálech a pokladní boxy. U nás nic z toho není problém. Máme pro Vás připraveny verze DATONA SBS nebo R4. Systém zůstane rychlý i při desítkách tisíc prodávaných položek. Zboží na sklad můžete přijímat kdykoliv. Vyskladnění, či změna ceny je dílem okamžiku včetně vytištění regálové etikety. Pokladní boxy využijeme Vaše starší nebo ve spolupráci s našimi smluvními partnery navrhneme nové. Na každý pád je osadíme technologií, která zajistí rychlé a bezproblémové odbavení zákazníků. Všesměrové pultové čtečky čárových kódů, pokladní zásuvky FlipTop, zákaznické displeje, transportní pásy a další vymoženosti na Vás čekají v naší nabídce.

Sítě obchodů

Tak pro Vás máme jednoznačně pokladní a skladový systém DATONA R4. Plně uživatelsky nastavitelné prostředí, vyspělá síťová infrastruktura, centrální sklady a sklady jednotlivých prodejen či prodejních oddělení. Datová pumpa zajistí export a import dat z libovolného externího systému. Manažerské výstupy na míru, predikce vývoje obchodu, automatické objednávky, převodky mezi sklady.  Nabízíme veškerou technickou podporu, včetně správy systému v našem cloudu. Pokud ovšem máte své datové centrum a chcete provozovat systém na svých serverech, určitě se domluvíme.
 

Varianty pokladních systémů pro prodejny