Věnujte se obchodu, my za Vás budeme počítat.

large_pokladna_sit_maloobchod.gifMáte skladem stovky nebo spíš tisíce až desetitisíce či ještě víc prodejních položek? Několik prodavačů, více prodejních míst? Neomezený výkon našeho pokladního a skladového systému je Vám plně k dispozici. Obsluha Vašich zákazníků bude rychlejší, chybovost prodavačů nižší. Pokladny navzájem propojíme. Můžete mít centrální sklad a k němu pro každé provozní oddělení ještě další oddělený sklad.

Chcete něco navíc pro Vaše zákazníky? Pokladny DATONA umožňují vydávání a správu klientských věrnostních a bonusových karet. Ty zároveň budou i Vaší reklamou. Možné je plně barevně potisknout obě strany karty. Podporujeme čipové karty i karty s čárovým kódem.

Rychlý a tichý tisk účtenek, na kterých budou vždy aktuální ceny. Již žádné nepříjemnosti s obchodní inspekcí. Náš systém Vám umožní měnit ceny kdykoliv během dne a tisk regálových etiket se pro Vás stane zábavou.

Platby kartou nebyly nikdy jednodušší. Plně integrovaný platební terminál převezme cenu z pokladny a po zaplacení předá pokladně informaci, že bylo zaplaceno. Již žádné chyby při ručním přepisování částky do platebního terminálu. Účtenku i potvrzení o platební transakci vytiskne pokladní tiskárna najednou a Vám odpadne starost o tiskárnu v platebním terminálu.

Skladový systém Vám umožní naskladňování zboží bez ohledu na provoz prodejny. Můžete mít i více skladů a zboží mezi nimi jednoduše přesouvat. Umíme vyřešit i stav, kdy jste nestačili naskladnit, ale zboží je již fyzicky na prodejně.

Elektronická evidence tržeb - možná bude, možná ne. Vám to ale nepřinese žádnou komplikaci. Pokladna DATONA vše vyřeší za Vás a nebude Vás to stát ani korunu navíc.

Využijte naše výhodné registrační pokladny pro obchody - DATONA Lite nebo DATONA SBS

Ostatní verze dotykových pokladen DATONA pro RETAIL