Oblasti použití

Pokladny pro: MALOOBCHOD (RETAIL) a pokladny pro: RESTAURACE a KAVÁRNY (GASTRO).


Vlastnosti pokladního místa DATONA LITE

 

Pokladní místo je každé místo, kde se v prodejním místě uskutečňují platby v maloobchodě a za hostinskou činnost.POKLADNÍ MÍSTO DATONA má mimo jiné následující výhody: 

• Jednoduché, intuitivní ovládání
• Skladový systém s Cloud hostingem
• Podpora současně otevřených účtenek
• Centrální správa upgrade a aktualizací
• Věrnostní programy
• Dobíjení předplacených karet mobilních operátorů pomocí služeb GPMobile
• Makrokarty (“bundly” zboží)
• Dotyková obrazovka
• ALL in One PC s nízkou spotřebou
• Záruka až pět let
• Integrovaný platební terminál
• Termální pokladní tiskárna
• Nezávislost na počítačové síti
• Spolehlivost (redundance / replikace)
• Pevná, odolná, stabilní konstrukce
• Skvělá cena 30 tis Kč za pokladnu včetně software a pokladní tiskárny
• Možnost pronájmu od 1780,- Kč/měs včetně hostingu skladového systému
• Snadné objednání pomocí kontaktního formuláře 

Pokladní místo

Obsloužíte více zákazníků

Stále více zákazníků dává přednost platbě kartou, a to zejména u vyšších částek – průměrná platba kartou je až o 1/3 vyšší než platba v hotovosti. Pokud jim chcete vyjít vstříc a zároveň získat propracovaný pokladní systém, využijte naše integrované pokladní řešení. Platby kartou proběhnou rychle, bezpečně a bez chyb. Propojení terminálu s pokladním systémem přináší zrychlení odbavení zákazníka a vyloučení omylů vzniklých manuálním zadávání inkasované částky. Naše integrované pokladní řešení umožňuje příjem čipových i magnetických karet VISA®, MasterCard®, Diners Club®, JCB®, American Express®, ale i vašich dárkových či věrnostních karet.
Obsluha všech operací pokladny je rychlá, jednoduchá a intuitivní. Vaši prodavači se mohou nerušeně soustředit na práci se zákazníkem. Svým ergonomickým provedením odpovídá požadavkům pokladního místa a nabízí maximální přizpůsobitelnost při zachování vysoké odolnosti a nízkých nároků na údržbu. Struktura zboží je stejně přehledná když máte obchod se šperky nebo součástkami stejně jako když provozujete prodejnu rychlého občerstvení.
Podpora současně otevřených účtenek: Až si někdo bude dlouho vybírat, jednoduše otevřete novou účtenku a další zákazník nebude muset čekat. Účtenky mohou být "rozmarkovány" a následně uloženy dokonce i různými uživateli.

Dokážeme vyjít vstříc Vašim potřebám.

V závislosti na typu prodejny a prostorových dispozicích můžete mít prostorově nenáročnou pokladnu s dotykovou obrazovkou nebo pokladnu s klávesnicí, myší a možností obsluhy skladového systému. K pokladně můžete připojit také programovatelnou klávesnici. Samozřejmostí je možnost použití skeneru čárových kódů, váhy, laserové tiskárny nebo zákaznického display. POKLADNA DATONA byla certifikována pro propojení s nejmodernějšími platebními terminály Global Payments Europe s.r.o., které splňují nejvyšší bezpečnostní požadavky karetních asociací (certifikace PCI DSS a PA DSS) v oblasti prevence proti podvodům.
Cloud hosting DATONA vám poskytuje pohodlí, bezpečí a permanentní zálohu
Bezpečnost dat našich klientů je pro nás prvořadou prioritou. Ke svým datům se dostanete odkudkoli a výstupy pro účetnictví budou pro vás hračka – účetní může mít přistup ze svého PC. Pokladna je připojena ke skladovému systému DATONA IS SBS LITE. Hlavní informační systém má všechny potřebné funkce k vedení skladové evidence a poskytuje provozní i účetní reporting. Transakční komunikace je zabezpečena šifrováním (SSL / TLS).

Jednoduše zvládnete vše, co potřebujete

Vysoká spolehlivost. Všechny záznamy se okamžitě na pozadí zrcadlí na server a proto nehrozí ztráta dat. Zrcadlení Vás neomezí – naopak přinese Vám možnost zjistit aktuální stav skladu na jiném středisku. S námi prodáte cokoli. Pokladna prodává zboží po kusech, kilogramech, metrech, nebo v jiných jednotkách ale i prodat můžete i služby. Prodeje služeb jsou pro vaší účetní reportovány odděleně prodejů zboží aby byl zachován pořádek v dokladech.

Makrokarty / Bundly / Receptury

Zboží je možno prodávat pomocí makrokaret (někdy se používá termín receptura nebo „bundle”). Pípnutí čárového kódu načte např. karton minerálek, i když se naskladňují po lahvích a nebo jeden čárový kód znamená specifickou cenu za set konvičku a hrníčky, i když se obojí prodává zvlášť, ale hodí se k sobě.

Věrnostní programy

Vašich stálých zákazníku si jako šikovný obchodník vážíte, a proto chcete, aby se k vám vraceli. Věrnostní systém DATONA IS SBS poskytne zákazníkům věrnostní slevové, kreditní či dárkové karty s možností nastavení pravidel. Na zákaznické karty mohou existovat běžné, specifické či exkluzivní slevy. Věrnostní kartou lze i platit. Vše je zařízeno tak, aby prodavači nedělali chyby.

Platforma PC je výhoda

POKLADNA DATONA SBS LITE využívá špičkový pokladní počítač ASUS ET1611 s dostatečně rychlým, úsporným a procesorem Intel, 2 GB operační paměti a 320 GB HDD. Operační systém je Microsoft Windows Embedded Standard 2009. Vysoké rozlišení 15,6” dotykové obrazovky 1366x768 zajišťuje pohodlnou obsluhu vysoký uživatelský komfort.
U autorizovaných obchodních partnerů DATONA dostanete pokladnu zcela nainstalovanou, zabezpečenou a připravenou k Vašemu použití. Rádi vám pokladnu namontujeme přímo na pokladní místo.

Výhodná cena 30 tis nebo 1 780,- za měsíc

Cena 30 tis nebo 1 780,- měsíčně za pokladnu včetně stojanu, pokladní tiskárny, připojení k platebnímu terminálu a skladového systému. Cena za pronájem je včetně nároku na nové verze a Cloud Hostingu skladového systému.
 Pokladna DATONA