Velké množství zákazníků a rychlá pokladna.

Pro samoobsluhy jsme připravili řešení, které plně pokrývá specifika samoobslužného provozu. Základem je  pokladní a skladový systém DATONA, který doplňuje kvalitní a osvědčené řešení pokladního místa s transportním pásem a stolním všesměrovým skenerem s integrovanou stolní váhou. Obsluha je rychlá, jednoduchá a spolehlivá. Vaši pokladní se budou moci plně soustředit na příjem a výdej peněz.DATONA_RB2011_s_vahou250.jpg

Samozřejmostí je víceúrovňové řízení přístupů. Nastavení práv pokladníka je zcela na Vašem rozhodnutí. Přihlášení manažera probíhá prostřednictvím hesla, magnetické nebo čipové karty či pomocí klíče.

Zboží bez čárového kódu může být nastaveno přímo do obrazovek pokladny. Odpadá tak nutnost vyhledávat PLU v papírových seznamech. Vše má pokladní jednoduše na dotykové obrazovce, vč. možnosti zadání obrázku.

Máte vlastní hardware? I tomu se umíme přizpůsobit. Najdeme způsob, jak využít maximum z Vašeho současného zařízení a přitom Vám dopřát pohodlí a kvalitu pokladního a skladového systému DATONA.

Skladový systém Vám umožní naskladňování zboží bez ohledu na provoz prodejny. Můžete mít i více skladů a zboží mezi nimi jednoduše přesouvat. Umíme vyřešit i stav, kdy jste nestačili naskladnit, ale zboží je již fyzicky na prodejně.

Máte síť prodejen a chcete mít přehled o jejich zásobách z jednoho místa? Skladový systém DATONA Vám umožní centralizovat správu skladů. Můžete využít centrální sklad, sklady prodejen i jednotlivých provozních oddělení. Převody mezi sklady jednou funkcí. Predikce objednávek zboží a udržování minimálního skladového množství.

Rychlý a tichý tisk účtenek, na kterých budou vždy aktuální ceny. Již žádné nepříjemnosti s obchodní inspekcí. Náš systém Vám umožní měnit ceny kdykoliv během dne a tisk regálových etiket se pro Vás stane zábavou.

Chcete něco navíc pro Vaše zákazníky? Pokladny DATONA umožňují vydávání a správu klientských věrnostních a bonusových karet. Ty zároveň budou i Vaší reklamou. Možné je plně barevně potisknout obě strany karty. Podporujeme čipové karty i karty s čárovým kódem.

Elektronická evidence tržeb vám nepřinese žádnou komplikaci. Pokladna DATONA vše vyřeší za Vás.

Napište nám o individuální cenovou nabídku připravenou přímo pro Vás - DATONA Lite nebo DATONA SBS

Ostatní verze dotykových pokladen DATONA pro RETAIL