restaurace_zahradka02.jpgZahrádka patří k restauraci jako dobře vychlazené pivo k létu.

K restauraci prostě zahrádka patří. Hlavně v parném létě si lidé rádi posedí venku. Často je to ale, hlavně ve městech, vykoupeno určitým nepohodlím a vzdáleností pro obsluhu. Máme řadu speciálních pokladních řešení pro zahrádky.

Samostatná pevná pokladna - řešení, které Vám přinese největší pohodlí a rozšíří Váš provoz o další dotykovou pokladnu. Hodí se tam, kde máte zahrádku "pod kontrolou" i v době, kdy je mimo provoz.

Přenosná pokladna - 10" tablet pevně uchycený na stojánku lze každý večer jednoduše odnést ze zahrádky do restaurace. Přitom funkce má tato mobilní pokladna naprosto totožné, jako ta pevná. Navíc i uzávěrku může personál udělat v teple a bezpečí kamenné provozovny.

Mobilní číšník - 8" tablety můžete vybavit každého číšníka. Jejich obsluha je totožná s obsluhou pokladen. Připojení do sítě pokladen probíhá pomocí wifi. Zařízení je schopno provozu na baterie po dobu až 5 hodin. V případě potřeby je možné přidat i mobilní tiskárny.

Objednávky, které obsluha zadá na zahrádce, se tisknou v kuchyni nebo na baru podle druhu objednaného a není tak nutné s každou běhat do zázemí zvlášť. 

Výhodné sety pokladen pro zahrádky - DATONA Lite nebo DATONA SBS

Máte zahrádku jen několik měsíců v roce? Nabídneme Vám cenově výhodný pronájem pokladen a platebních terminálů.

Ostatní verze dotykových pokladen DATONA pro GASTRO