Restaurace je hlavně o obsluze, jídle a pití. Starost o pokladnu nechte na nás.

Pokladna_BIrch_IT1400_Rest.jpgPožadavky na kvalitní obsluhu stále rostou. My Vám pomůžeme, aby mohla být rychlá, usměvavá a hostům účtovala to, co si objednali. Náš pokladní a skladový systém DATONA Vám navíc umožní dokonalou kontrolu tržeb a přehlednou skladovou evidenci vč. kontroly spotřeby jednotlivých surovin. V případě Vašeho zájmu můžeme systém doplnit o kamerový systém a kontrolu docházky.

Máte velkou restauraci a chcete více pokladen? Náš systém Vám nabídne nejen síťové propojení pokladen, ale i sdílení účtenek. Host tak může být obsluhován u kterékoliv pokladny. Zajistíme též propojení s Vaší zahrádkou - podívejte se na naši nabídku pro zahrádky.

Běhat s každou objednávkou do kuchyně? To vyřeší tiskárna do kuchyně, ze které se budou objednávky tisknout automaticky po zadání do pokladny. A pokud by to měl Váš personál k pokladně moc daleko, můžeme vám dodat mobilní číšníky - malé tablety, se kterými se pracuje stejně jako s pokladnou. Odpadá tak nutnost zaučovat personál v obsluze dalšího zařízení.

Dle fotografie Vám připravíme mapu stolů s jejich reálným rozložením. Na Vás zbyde jen rozhodnutí, zda chcete přiřazovat účtenky ke stolům nebo dokonce k jednotlivým židlím. Dělení, slučování a přesuny účtenek jsou samozřejmostí.

restaurace-menu-1.jpgChcete kontrolovat spotřebu surovin? Jednoduše zadáte "recepturu" - tedy položky, které chcete u daného výrobku evidovat a máte vždy k dispozici informaci, kolik a jakou surovinu jste spotřebovali. Např. při prodeji svíčkové - rozhodli jste se, že chcete sledovat spotřebu knedlíků, masa a brusinek. Citron, koření, mouka a další ingredience Vás nezajímají. Zadáte tedy do receptury, že jedna svíčková  = 5 knedlíků + 150g hovězího masa + 10g brusinek. Od té chvíle při každé objednávce   svíčkové zaznamená sklad spotřebu 5 knedlíků + 150g hovězího masa + 10g brusinek a Vy budete mít, třeba z pohodlí domova, jasný přehled o tom, co Vašemu kuchaři dochází.

Fandíte moderním a neotřelým nápadům? Zkuste naše samoobslužné pokladny. Personálu bude mít více času na obsluhování a Vy se přesvědčíte, že to s tím sklonem k okrádání už není v Čechách tak hrozné.

Elektronická evidence tržeb bude pro Vás hračkou, protože naše pokladny ji provedou za Vás.

Využijte naše akční balíčky pro restaurace - DATONA Lite nebo DATONA SBS

Ostatní verze dotykových pokladen DATONA pro GASTRO