Lahůdky - místo, kde nás přepadá chuť.

Lahůdky a lahůdkářství mají své kouzlo. Spousta váženého zboží, které je potřeba rychle a přesně zvážit. Nabízíme řešení, které uspokojí jak provozy, kde je prodejní místo zároveň i pokladním místem, tak i provozovny, kde je prodejní místo od pokladny vzdálené třeba i několik desítek metrů.

Pokladní místo s integrovanou váhou přináší možnost zboží zvážit a naměřenou hmotnost přenést přímo do pokladny. Zároveň tyto informace zobrazí pro zákazníka na zákaznickém dispoleji. Toto řešení přináší možnost využít levnější elektronické váhy.

Tam, kde není možné propojit váhu přímo s pokladnou, nabízíme řešení pomocí váhy s tiskem čárových kódů. To přináší výrazné zrychlení a zjednodušení práce pokladny. Zákazník přináší zboží, na kterém je štítek s čárovým kódem, podle kterého pokladna pozná nejen druh zboží, ale i jeho hmotnost. Tyto hodnoty přenese na účtenku a přidá i správnou cenu.

Všechny námi dodávané váhy jsou cejchované. Pro připojení váh doporučujeme váhy firem DIGI, CAS, KS1 u kterých můžeme potvrdit vlastní dobrou zkušenost s funkční technickou podporou.

Elektronická evidence tržeb vám nepřinese žádnou komplikaci. Pokladna DATONA vše vyřeší za Vás.

Využijte naši speciální nabídku pro lahůdkářství - DATONA Lite nebo DATONA SBS

Ostatní verze dotykových pokladen DATONA pro RETAIL

Pokladna_s_vahou.jpg