Věnujte se obchodu, my za Vás budeme počítat.

large_pokladna_sit_maloobchod.gifMáte skladem stovky nebo spíš tisíce až desetitisíce či ještě víc prodejních položek? Několik prodavačů, více prodejních míst? Neomezený výkon našeho pokladního a skladového systému je Vám plně k dispozici. Obsluha Vašich zákazníků bude rychlejší, chybovost prodavačů nižší. Pokladny navzájem propojíme. Můžete mít centrální sklad a k němu pro každé provozní oddělení ještě další oddělený sklad.

Chcete něco navíc pro Vaše zákazníky? Pokladny DATONA umožňují vydávání a správu klientských věrnostních a bonusových karet. Ty zároveň budou i Vaší reklamou. Možné je plně barevně potisknout obě strany karty. Podporujeme čipové karty i karty s čárovým kódem.

Rychlý a tichý tisk účtenek, na kterých budou vždy aktuální ceny. Již žádné nepříjemnosti s obchodní inspekcí. Náš systém Vám umožní měnit ceny kdykoliv během dne a tisk regálových etiket se pro Vás stane zábavou.

Platby kartou nebyly nikdy jednodušší. Plně integrovaný platební terminál převezme cenu z pokladny a po zaplacení předá pokladně informaci, že bylo zaplaceno. Již žádné chyby při ručním přepisování částky do platebního terminálu. Účtenku i potvrzení o platební transakci vytiskne pokladní tiskárna najednou a Vám odpadne starost o tiskárnu v platebním terminálu.

Skladový systém Vám umožní naskladňování zboží bez ohledu na provoz prodejny. Můžete mít i více skladů a zboží mezi nimi jednoduše přesouvat. Umíme vyřešit i stav, kdy jste nestačili naskladnit, ale zboží je již fyzicky na prodejně.

Elektronická evidence tržeb vám nepřinese žádnou komplikaci. Pokladna DATONA vše vyřeší za Vás.

Využijte naše výhodné registrační pokladny pro obchody - DATONA Lite nebo DATONA SBS

Ostatní verze dotykových pokladen DATONA pro RETAIL