rastaurace3-1.jpg

Ani tak nevadí že objednávka je malá, důležité je aby byla rychlá.

V pohostinství snad není nic horšího, než zákazník čekající na pití či rychlé jídlo. Naše pokladny DATONA Vám umožní zrychlit obsluhu a získat přehled tržeb na jedno kliknutí. Nebudete mít problém vydat účtenku i kdyby to mělo být "na jedno pivo". Receptury pro prodávaný sortiment Vám navíc umožní sledovat spotřebu jednotlivých surovin.

Už žádné dohadování s kontrolorem. Elektronická evidence tržeb bude pro Vás hračkou, protože naše pokladny ji provedou za Vás.

Prodáváte vážené zboží? Naše váhy připojené k pokladnám vždy rychle a přesně zváží a spočítají cenu za Vás.

Chcete kontrolovat spotřebu surovin? Jednoduše zadáte "recepturu" - tedy položky, které chcete u daného výrobku evidovat a máte vždy k dispozici informaci, kolik a jakou surovinu jste spotřebovali. Např. při prodeji hamburgeru - rozhodli jste se, že chcete sledovat spotřebu housek, masa a hořčice. Cibule a další ingredience Vás nezajímají. Zadáte tedy do receptury, že jeden hamburger = 1 houska + 1 maso + 10g hořčice. Od té chvíle při každém prodeji hamburgeru zaznamená sklad spotřebu 1 housky + 1 masa + 10g horčice a Vy budete mít, třeba z pohodlí domova, jasný přehled o tom, co Vašemu stánkaři dochází.

Využijte naše akční balíčky - DATONA Starter nebo DATONA Lite

Ostatní verze dotykových pokladen DATONA pro GASTRO