vinarna-1.jpgČervené, bílé, růžové, perlivé, neperlivé, v malé  sklence, velké sklence nebo ve džbánku, bezedný šálek a další speciality. K tomu něco drobného k jídlu. To vše Vám prodají dotykové pokladny DATONA.

A získáte mnohem víc. Naše pokladny svým bezproblémovým provozem přispějí i k pohodě a dobré náladě Vašeho personálu. Vytvořit účet, přidělit ho správnému stolu a vše bezchybně spočítat teď bude pro ně zábavou. Vy navíc budete mít přehled o rychlosti obsluhy i výši tržeb ve svém notebooku kdekoliv, kde bude připojení k internetu. V pohostinství snad není nic horšího, než zákazník čekající na pití či rychlé jídlo. Nebudete mít problém vydat účtenku i kdyby to mělo být "na deci". Receptury pro prodávaný sortiment Vám navíc umožní sledovat spotřebu jednotlivých surovin.

Chcete kontrolovat spotřebu surovin? OBOROVÉ řešení DATONA pro vinárny Vám umožní snadno zadat několik velikosti sklenek jako prodejní množství k vínům. Nezaskočí nás pokud budete mít pro tichá vána sklenky ve velikostech 1, 1,5 a 2 dl ani pokud budou 1.25, 1.75 a 2,25 dl. Nezaskočí nás ani různé velikosti lahví. Pro položky jídelního lístku jednoduše zadáte "recepturu" - tedy položky, které chcete u daného výrobku evidovat. Tímto způsobem budete mít vždy k dispozici informaci, kolik a jakou surovinu jste spotřebovali. 

pokladni_system_velikosti_sklenek_na_vino-250.jpgElektronická evidence tržeb bude pro Vás hračkou, protože naše pokladny ji provedou za Vás.

Uvažujete o platebním terminálu? Plně integrovaný provoz terminálu s pokladnou umožní obsluze soustředit se na zákazníka. U plateb do 500,- Kč s bezkontaktní kartou nyní není nutné zadávat PIN.

Využijte naše akční balíčky DATONA Gastro SBS a DATONA Gastro Lite. Nabídka platí včetně oborového řešení DATONA pro vinárny a vinotéky. 

 

Ostatní verze dotykových pokladen DATONA pro GASTRO