Nastavení čárových kódů pro pokladní a skladové systémy DATONA

Čtečky čárových kódů doporučujeme pro pokladní a skladové systémy DATONA nastavit tak, aby čtečka vracela před každým kódem znak "=" a na konci znak CR. V závislosti na tom, jestli je zapnuta česká nebo anglická klávesnice můžete nastavit KEYBOARD COUNTRY = FRANCE pro českou klávesnici a KEYBOARD COUNTRY = USA pro klávesnici anglickou.

Čtečky Honeywell 

Nastavení čtečky Honeywell Voyger 1250G pro pokladní systémy DATONA; 
prefix: "=", suffix: CR (0x0D).

Kompletní manuál k Honeywell Voyger: Honeywell Voyger 1250G

 

Čtečky Motorola 

Nastavení pro pokladní systémy DATONA; 
prefix: "=", suffix: CR (0x0D).

Kompletní manuál k Motorola : Motorola li2208

 

Čtečky NT-2012

Manual ke ctecce NT-2012 (oskenovat prvni znak a pak znak =)

Přepínání CZ (francie) a EN u NT-2012 (Vytisknout a skenovat z větší vzdálenosti)

 

Fonty pro tisk EAN13

Pokud potřebujete ze systémů DATONA tisknout čárové kódy EAN13 na laserové tiskárně, doporučujeme nainstalovat font ean13.ttf.

 

Tel. 602 200 655

DATONA PICCOLO verze 2019 je připravena ke stažení. 

Kromě aktualizací číselných řad pro rok 2019, možnosti zobrazit několik časových období a systémové podpory mnoha pokladních periferií poskytuje DATONA PICCOLO ve verzi 2019 ještě rychlejší odezvy než poskytovaly předchozí verze. 

Ústavní soud zrušil náběh 3. a 4. vlny EET. V EET nemusí být platby kartou a z účtenek zmizí DIČ. Ubytování, stravování a pohostinství se EET týká od 1.12.2016. Od 1.3.2017 se EET týká i obchodů.

DIGI650DATONA má pro Vás připraveno řešení pro prodejny a obchodní sítě s lahůdkami a váženým zbožím.

Nová verze pokladního systému umožňuje snadné ruční vyhledávání zboží i v případě, že k pokladně je připojen scanner čárových kódů a pokladna využívá výběrová menu. POKLADNÍ SYSTÉM - KLÁVESNIČKA

Pokladní systémy DATONA podporují váhoscanner Stratos. Váhoscanner stratos je vybaven špičkovým scannerem firmy Honeywell a váhou DIDI 866.