Pohoda musí být v celém zařízení, tedy i za pokladnou.

chrastava_pos4.jpgMáme pro Vás připraveny pokladny, které Vám umožní obsloužit specifické požadavky provozu sportovních center, lázní a welness provozů. Vaši klienti poznají, když je obsluha v pohodě. K tomu přispějí i pokladny DATONA, které jsou spolehlivé, rychlé a jednoduché na obsluhu.

Registrace zákazníků a bezhotovostní nákupy ve Vašem zařízení prostřednictvím RFID čipů. Můžeme Vám dodat různobarevné náramky v gumovém provedení. Toto řešení je vysoce hygienické a můžete barevně odlišit jednotlivé skupiny zákazníků (např. děti, dospělí, senioři nebo uzavřená skupina atd.) Čipy mohou být zcela anonymní nebo k nim můžete přiřadit jména, příjmení a spoustu dalších marketingově využitelných informací.

QQ.jpgK čemu všemu může sloužit čip? Doslova ke všemu možnému. Od identifikace zákaznického účtu, přes otevírání skříněk a dvěří až po evidenci času, který zákazník u Vás prožil.

Kromě náramkových čipů Vám můžeme nabídnout i čipové karty. Ty navíc nabízejí plochu, kterou umíme potisknout např. Vaší reklamou. Záleží jen na Vašem výběru.

Do provozů se zvýšenou vlhkostí dodáváme speciální pokladny, které jsou vlhku odolné.

Elektronická evidence tržeb možná bude, možná ne. To Vás ale nemusí znepokojovat, protože naše pokladny ji vyřeší za Vás a nebude Vás to stát ani korunu navíc.

Využijte naši nabídku pro lázně a sportovní centra - DATONA Lite nebo DATONA SBS

Ostatní verze dotykových pokladen DATONA pro RETAIL