Půjčte si pokladní systém DATONA s platebním terminálem

elo-ett10a1_800_600_0.jpgNabízíme krátkodobý pronájem pokladních systémů DATONA včetně platebních terminálů. Služba je určena zejména pro festivaly, kongresy, sportovní akce, vánoční nebo velikonoční trhy a další. 

Vyšší rychlost obsluhy
Využití platebních karet je jednoduché a bezpečné. Platební terminály a bezkontaktní platby se v poslední době stávají standardem. Zákazníci u sebe už často ani nenosí dostatek hotovosti. Nabídka možnosti platební kartou pro Vás znamená vyšší tržby.  

Terminál je plně integrovaný s pokladnou
Nemáte vlastní platební terminál? Nevadí. My Vám ho zapůjčíme. Naše platební terminály jsou plně integrované s pokladnami DATONA. Odpadá tak nutnost ručního zadávání účtované částky a transakce jsou rychlejší a s menžím rizikem chyb. Potvrzení o karetní transakci je součást účtenky, kterou tiskne pokladna. U bezkontaktních plateb do 500,- Kč nemusí zákazník zadávat PIN

Nezáleží na tom, kterou banku používáte. Pokladnu Vám připravíme, nastavíme včetně importu položek a nastavení EET. Vše zařídíme za Vás.

Poptávka: 

 

Potředujete půjčit pokladu s platebním terminálem? Napište nám poptávku:-)

 

Pokud požadujete platební terminál GP dlouhodobě, klikněte zde

Pozn. naše platební terminály nemají integrovanou tiskárnu a proto je půjčujeme pouze s pokladním systémem DATONA . Cena za zapůjčení pokladny včetně terminálu na dvoudenní akci se pohybuje přibližně mezi 5 až 7 tis Kč