Dokonalé propojení všech prodejen, skladů a centrály.

Pokladní a skladový systém DATONA je založen na principu cloudového uspořádání. Podporujeme i velmi rozsáhlé sítě prodejen se stovkami tisíc zalistovaných položek. Je jedno kolik budete mít prodejen, kolik pokladních míst a kde bude centrála, popř. nižší úrovně vedení. Ti všichni budou mít k dispozici systém, který umožní rychlý a efektivní prodej, jasné informace o skladech i manažerské výstupy. To vše bez nutnosti vlastnit drahé serverové řešení a rozsáhlou síťovou infrastrukturu. Naše zabezpečené a zálohované servery s nepřetržitým dohledem Vám poskytnou stejnou službu s mnohem nižšími náklady.

Máte vlastní servery a rozsáhlé IT oddělení a nechcete na této praxi nic měnit? Ani v tomto případě nezůstanete bez možnosti využít pokladní a skladový systém DATONA, protože my ho umíme naimplementovat i na Vaše servery a zaškolíme Vaše pracovníky tak, aby byli schopni systém spravovat bez nutnosti naší asistence.

Co když přestane fungovat internet? Budete dál v klidu prodávat a až se spojení obnoví, obnoví se i stavy Vašich skladů.

Snižte své náklady centralizací správy cen a skladů, přístupových oprávnění, nastavení systému a školení. Tyto úkoly můžete nechat na svých pracovnících nebo je zadat nám.

Nabízíme profesionální helpdesk s volitelným rozsahem služeb až 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Elektronická evidence tržeb vám nepřinese žádnou komplikaci. Pokladna DATONA vše vyřeší za Vás.

Speciální verze R4 pro sítě obchodů

Ostatní verze dotykových pokladen DATONA pro RETAIL