rastaurace-01.jpgPokladní systém pro bary, restaurace a rychlá občerstvení umožňuje rychlou a snadnou obsluhu pomocí dotykové obrazovky. Pokladní systémy DATONA vám umožňují snadno vytvořit snadnou a přehlednou strukturu výměrových menu. a konfigurovatelné struktury výběrových menu. U výběrových menu si můžete nastavit téměř všechno: Rozměry tlačítek, jejich barvu, umístění, barevné pozadí pro skupiny zboží, podskupiny zboží nebo varianty, slevy, cenové hladiny, obrázek a mnoho dalších parametrů. . 

Pokladna umožňuje konfiguraci oprávnění pro operace např. storno řádku nebo storno účtenky. Prodej přes ulici umíme odlišit od prodeje v provozovně.

Mapa stolů pro restaurace může obsahovat přehledný nákres stolů a případně židlí nebo je možné doplnit pozatí o "klikací" fotografii. Mapa múže obsahovat sekce/střediska. Můžete například přepínat mezi sálem a zahrádkou. 

 

Pokladní systémy DATONA podporují provozní oddělení, která usnadňují chod zavedených restaurací. Např. teplá jídla se vám budou odepisovat z kuchyně, která může být z provozního a skladového hlediska jinak nastavena než restaurace.  

Potředujete pokladnu pro gastronimii? Nezávazná poptávka 

NANO

Pokladní systém s dotykovou obrazovkou pro prodejny rychlého občerstvení, kavárny, vinárny a menší restaurace s jednoduchým provozem.

Cena: 9 950,- CZK.   Cena obsahuje pokladní systém DATONA (Úplný seznam vlastností)

Lite

Pokladní systém s dotykovou obrazovkou pro menší restaurace prodejny rychlého občerstvení, kavárny a vinárny s požadavkem na skladovou evidenci a dálkovou správu.

Cena: 14 950,-CZK.   Cena obsahuje licenci pro sklad, administraci na PC a pokladní systém DATONA (Úplný seznam vlastností)

SBS

Pokladní systém s dotykovou obrazovkou pro větší restaurace s oddělenou kuchyní, nebo pro prodejny rychlého občerstvení, kavárny, pizzerie a vinárny s věrnostním systémem, sklady a dalkovou spravou.

Cena: 24 900,- CZK.   Cena obsahuje licenci pro sklady, administraci na PC a pokladní systém DATONA včetně hardware ASUS ET1611 a pokladní tiskárny Epson(Úplný seznam vlastností)

DATONA R4

Pokladní systém s dotykovou obrazovkou pro provozovatele sití restaurací s vysoce propracovanými metodami prodeje a důrazem a přehlednost, spolehlivost a maximální odolnost proti lidským omylům.

Cena: individuální.   (Úplný seznam vlastností)