Obchůdky

Máte malý obchůdek, ve kterém prodáváte užitečné věci? Pokladnu byste možná nepotřebovali, ale… Je potřeba splnit požadavky legislativy a občas mít trochu přehled. To vše zvládne jedna pokladna DATONA Nano nebo Lite.

Obchody

Máte vetší obchod a nebo jich máte víc? Pokladní systémy DATONA ve verzích Lite nebo SBS Vám splní Vaše přání. Sklady uvidíte odkudkoliv a kdykoliv i s podrobným záznamem operací. Může se Vám hodit optimalizovat zásoby. Několik obchodů Vám propojíme do jednoho systému. Vašim zákazníkům dáme dárkové poukázky, věrnostní karty, vouchery.

Samoobsluhy

Tisíce položek, letáky, váhy a pokladní boxy. Máme pro Vás verze DATONA SBS nebo R4. Systém zůstane rychlý i při desítkách tisíc položek. Zboží můžete naskladnit kdykoliv. Změna ceny je dílem okamžiku včetně regálové etikety. Všesměrové čtečky čárových kódů, vákoscannery, pokladní zásuvky FlipTop, zákaznické displeje, boxy a další příslušenství Vám rádi nabídneme.

Sítě obchodů

Pro sítě obchodů máme pokladní a skladový systém DATONA R4. Plně uživatelsky nastavitelné prostředí, vyspělá síťová infrastruktura, centrální sklady a sklady jednotlivých prodejen či prodejních oddělení. Datová pumpa pro export a import dat z externího systému. Manažerské výstupy na míru, predikce vývoje obchodu, automatické objednávky, převodky mezi sklady. Technicá podpora, včetně správy systému u Vás nebo v našem cloudu.

Poradíme Vám

Máme 12 let praxe, 12 let zkušeností s vývojem a provozem pokladního a skladového systému DATONA. Tyto zkušenosti a náš propracovaný systém jsou Vám nyní k dispozici. Využijte naše poradenství. Zavoláme Vám a vše spolu probereme. Najdeme spolu takové řešení, které bude odpovídat potřebám Vaší společnosti. Dostanete skvělé řešení za rozumnou cenu.

Potředujete pokladnu? Nezávazná poptávka

Nano

Pokladní systém s dotykovou obrazovkou pro malé prodejny s běžným sortimentem a jednoduchým provozem bez vzdálené administrace.

Cena: 9 950,- CZK.   Cena obsahuje pokladní systém DATONA (Úplný seznam vlastností)

Lite

Pokladní systém s dotykovou obrazovkou pro prodejny s běžným sortimentem a s požadavkem na skladovou evidenci i vzdálenou administraci.

Cena: 14 950,- CZK.   Cena obsahuje licenci sklad, pro administraci na PC a pokladní systém DATONA  (Úplný seznam vlastností)

SBS

Pokladní systém s dotykovou obrazovkou pro prodejny s rozsáhlým sortimentem, prodejními akcemi a věrnostním systémem, požadavky na precizní skladovou evidenci a dálkovou administraci.

Cena: 24 900,- CZK.   Cena obsahuje licenci pro sklad, administraci na PC a pokladní systém DATONA  (Úplný seznam vlastností)

DATONA R4

Pokladní systém s dotykovou obrazovkou pro velké retailové organizace s požadavkem na plnou konfigurovatelnost parametrů i chování pokladen.

Cena: individuální.   (Úplný seznam vlastností)