fast-food-menu10.jpgFast Food - v těchto dvou slovech je vyjádřeno vše. Již žádné čekání. Ve Fast Foodu musí být zákazník obsloužen opravdu bleskově, jinak Vám uteče.

A my jsme si toho vědomí. Naše pokladny DATONA Vám umožní obsluhu na jedno kliknutí a získat přehled tržeb, výkonnosti jednotlivých pracovníků i jasnou informaci, které menu mají Vaši zákazníci nejradši. S našimi termotiskárnami nebudete mít problém vydat účtenku potichu a okamžitě. Receptury pro prodávaný sortiment Vám navíc umožní sledovat spotřebu jednotlivých surovin.

Bezkontaktní platby? Víte, že při platbě do 500,- Kč není nutné zadávat PIN? Plně integrovaný provoz platebních terminálů a pokladen DATONA Vám umožní snížit pohyb hotovosti a zrychlit obsluhu.

Elektronická evidence tržeb bude pro Vás hračkou, protože naše pokladny ji provedou za Vás.

fast-food-menu8.jpg

Prodáváte vážené zboží? Naše váhy připojené k pokladnám vždy rychle a přesně zváží a spočítají cenu za Vás.

Chcete kontrolovat spotřebu surovin? Jednoduše zadáte "recepturu" - tedy položky, které chcete u daného výrobku evidovat a máte vždy k dispozici informaci, kolik a jakou surovinu jste spotřebovali. Např. při prodeji hamburgeru - rozhodli jste se, že chcete sledovat spotřebu housek, masa a hořčice. Cibule a další ingredience Vás nezajímají. Zadáte tedy do receptury, že jeden hamburger = 1 houska + 1 maso + 10g hořčice. Od té chvíle při každém prodeji hamburgeru zaznamená sklad spotřebu 1 housky + 1 masa + 10g horčice a Vy budete mít, třeba z pohodlí domova, jasný přehled o tom, co je pro Váš Fast Food potřeba objednat.

Využijte naše akční balíčky - DATONA Gastro Starter nebo DATONA Gastro Lite

Ostatní verze dotykových pokladen DATONA pro GASTRO