stanek_s_banany02.jpg

Konec vypisování účtenek.

Přehled o prodejích a spotřebě surovin na jedno kliknutí ať už prodáváte doslova kdekoliv.

Pokladní a skladový systém DATONA je ideální pro stánkový prodej občerstvení. Nabízíme řešení, které Vám přinese pohodlí standardní pokladny při minimálním požadavku na místo. 8" nebo 10" tablet nezabere skoro žádné místo a přitom Vám umožní provádět standardní pokladní operace a v případě potřeby vést i sklad. Zákazníkovi během vteřiny vytisknete účtenku. Budete rychlejší, než Vaše konkurence. Naše pokladny Vám v mžiku ukáží i kolik máte zákazníkovi vrátit.

Už žádné dohadování s kontrolorem. Elektronická evidence tržeb bude pro Vás hračkou, protože naše pokladny ji provedou za Vás.

Prodáváte vážené zboží? Naše váhy připojené k pokladnám vždy rychle a přesně zváží a spočítají cenu za Vás.

Chcete kontrolovat spotřebu surovin? Jednoduše zadáte "recepturu" - tedy položky, které chcete u daného výrobku evidovat a máte vždy k dispozici informaci, kolik a jakou surovinu jste spotřebovali. Např. při prodeji hamburgeru - rozhodli jste se, že chcete sledovat spotřebu housek, masa a hořčice. Cibule a další ingredience Vás nezajímají. Zadáte tedy do receptury, že jeden hamburger = 1 houska + 1 maso + 10g hořčice. Od té chvíle při každém prodeji hamburgeru zaznamená sklad spotřebu 1 housky + 100g masa + 10g horčice a Vy budete mít, třeba z pohodlí domova, jasný přehled o tom, co Vašemu stánkaři dochází.

Všechna zařízení pro stánky mohou fungovat i na baterie. Pokladnu pustíte i v exotickém stánku s banány, který vidíte na obrázku. 

Využijte naše akční balíčky - DATONA Starter nebo DATONA Lite

Ostatní verze dotykových pokladen DATONA pro GASTRO