Body: 

Představujeme Vám nový produkt DATONA PiCCOLO, verze 2023.

Pokladnu PiCCOLO si oblíbíte. Je rychlá, hezká, bezpečná a dělá vše co potřebujete.
Správa pokladny PiCCOLO je přístupná z jakéhokoliv zařízení, které obsahuje internetový prohlížeč. Umožňuje odesílat účtenky emailem přímo z pokladního zažízení.

Intuitivní oládání je hračkou. Přidat obrázek s položkou či změnit cenu zvládne každý. Můžete si nastavit oprávnění pro prodavače, managera i pro správce. Se správou vám pomůžeme.

Zálohování, aktualizace a nové legislativní a funkční verze se vás od teď netýkají. Pokladna PiCCOLO drží krok s legislativou. Upgrade na nové verze i zálohování děláme za vás.

Přehledné zobrazení účtenek, prodaných položek. Položky si můžete šikovně rozdělít dokategorií, zobrazit prodeje v grafech a nebo seznamy prodejů exportovat do excelu.

Více zde: https://www.pokladna-piccolo.cz/

 

Projekt Pokladní systém PiCCOLO podpořilo v roce 2023 Ministerstvo průmyslu a obchodu z fin. prostředků EU

Projekt pokladního systému PiCCOLO byl v rámci projektu digitalizace firemních procesů podpořen ministerstvem průmyslu a obchodu v rámci Výzvy pro předkládání žádostí Czech Rise Up 3.0 - Poradenství pro digitální transformaci podniků. Z finančních prostředků EU byly podpořeny analytické a konzultační činnosti potřebné k zajištění a zvýšení kybernetické bezpečnosti. Velice si pomoci vážíme. Děkujeme.

Tel. 602 200 655

Představujeme zcela nový modul "Promoční akce", který Vám usnadní akce na pokladně.

Představujeme zcela nový modul "Vstupenkový systém". Zde si lze založit Události a k nim přiřadit Pořad a Prostory.

Jak naučit platební terminál skenovat čárové kódy EAN13? Úplně jednoduše. Obstaráte si aktivační kód pokladního systému DATONA PiCCOLO nové generace, nahrajete položky a prodáváte tak jak vidíte na videu:-)   https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=i4ojhtpGI7Y

Představujeme Vám nový produkt DATONA PiCCOLO, verze 2023.

DATONA PICCOLO verze 2019 je připravena ke stažení.