Body: 

Pokladní systém DATONA SBS LITE je cenově optimalizovaná verze pokladního systému DATONA SBS za 30 tisíc Kč včetně dotykové obrazovky, termální tiskárny a skladového systému v Cloudu.

Cena je konečná, za tuto cenu si pokladnu můžete ihned odvézt.

DATONA SBS LITE je náš nejvýhodnější produkt pro zákazníky jednou pokladnou a jedním počítačem umístěným kdekoli na internetu.

Produkt je určen pro všechny provozovatele obchodů a restaurací, kteří preferují skvělou cenu, jednoduchou konfiguraci, jednoduché nastavení systému a kteří chtějí používat jednoduché obchodní postupy.
Produkt si můžete koupit k uživání na neomezeně dlouhou dobu a nebo se můžete rozhodnout pro pronájem. V případě pronájmu na počátku zaplatíte jenom instalaci. V ceně je implementace a nastavení účtenek, jednorázové počáteční načtení zboží do katalogu a nastavení počátečních skladových zásob.

Nabídka DATONA SBS Lite obsahuje výhodnou nabídku Cloud hostingu, který se vám jednostranně zavážeme poskytovat nejméně pět let.

Tel. 602 200 655

Představujeme zcela nový modul "Promoční akce", který Vám usnadní akce na pokladně.

Představujeme zcela nový modul "Vstupenkový systém". Zde si lze založit Události a k nim přiřadit Pořad a Prostory.

Jak naučit platební terminál skenovat čárové kódy EAN13? Úplně jednoduše. Obstaráte si aktivační kód pokladního systému DATONA PiCCOLO nové generace, nahrajete položky a prodáváte tak jak vidíte na videu:-)   https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=i4ojhtpGI7Y

Představujeme Vám nový produkt DATONA PiCCOLO, verze 2023.

DATONA PICCOLO verze 2019 je připravena ke stažení.