Body: 

Pokladní systém DATONA SBS LITE je cenově optimalizovaná verze pokladního systému DATONA SBS za 30 tisíc Kč včetně dotykové obrazovky, termální tiskárny a skladového systému v Cloudu.

Cena je konečná, za tuto cenu si pokladnu můžete ihned odvézt.

DATONA SBS LITE je náš nejvýhodnější produkt pro zákazníky jednou pokladnou a jedním počítačem umístěným kdekoli na internetu.

Produkt je určen pro všechny provozovatele obchodů a restaurací, kteří preferují skvělou cenu, jednoduchou konfiguraci, jednoduché nastavení systému a kteří chtějí používat jednoduché obchodní postupy.
Produkt si můžete koupit k uživání na neomezeně dlouhou dobu a nebo se můžete rozhodnout pro pronájem. V případě pronájmu na počátku zaplatíte jenom instalaci. V ceně je implementace a nastavení účtenek, jednorázové počáteční načtení zboží do katalogu a nastavení počátečních skladových zásob.

Nabídka DATONA SBS Lite obsahuje výhodnou nabídku Cloud hostingu, který se vám jednostranně zavážeme poskytovat nejméně pět let.

Tel. 602 200 655

DATONA PICCOLO verze 2019 je připravena ke stažení. 

Kromě aktualizací číselných řad pro rok 2019, možnosti zobrazit několik časových období a systémové podpory mnoha pokladních periferií poskytuje DATONA PICCOLO ve verzi 2019 ještě rychlejší odezvy než poskytovaly předchozí verze. 

Ústavní soud zrušil náběh 3. a 4. vlny EET. V EET nemusí být platby kartou a z účtenek zmizí DIČ. Ubytování, stravování a pohostinství se EET týká od 1.12.2016. Od 1.3.2017 se EET týká i obchodů.

DIGI650DATONA má pro Vás připraveno řešení pro prodejny a obchodní sítě s lahůdkami a váženým zbožím.

Nová verze pokladního systému umožňuje snadné ruční vyhledávání zboží i v případě, že k pokladně je připojen scanner čárových kódů a pokladna využívá výběrová menu. POKLADNÍ SYSTÉM - KLÁVESNIČKA

Pokladní systémy DATONA podporují váhoscanner Stratos. Váhoscanner stratos je vybaven špičkovým scannerem firmy Honeywell a váhou DIDI 866.